Aktif Ziyaretçi 6
Bugün Tekil 26
Bugün Çoğul 29
Ayrıntı
Özyüksel -Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu - Çorlu Butik Eğitim : Sizden Gelenler
     
Öğretmenlerimize gösterdikleri sabır için teşekkür ediyorum. Geçmiş dönemlerde bizim de Erdem' in de eksiklikleri vardı. Şu aşamada onları azalttık ve bu da başarısına olumlu etki etti. Emeğinize teşekkür ederim.
Hüseyin KAHRAMAN ( Serbest M. )
     
Dershanemizin disiplinli ve ilgili oluşundan çok memnunuz. Öğretmenlerimizin güler yüzlü oluşu çok güzel. Özellikle Pelin Hanım' ın ilgilenmesi ve öğrencimiz hakkında bizi bilgilendirmesi çok güzel. Teşekkür ederim.
Konca ŞİMŞEKER ( Ev Hanımı )
     
Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Bizce her şey olması gerektiği gibi. İlginiz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ediyoruz.
Özay - Selda KAYA ( Öğretmen - Öğretmen )
     
Dershane olarak iyi bir kadro. Verilen eğitim çok güzel. Çocuğumuza olan ilgi gayet güzel. Yeter ki çocuklarımızda istek olsun.
Ersin - Bülent CANKU ( Ev Hanımı - Serbest M. )
     
Sizlerle daha yeni tanıştık ama iyi olduğunuza inandığım için kızım burada. Güzel düşünceleriniz ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
Gülhan YILMAZ ( Ev Hanımı )
     
Özellikle teşekkürlerimi sunuyorum. H. Barış' ı dershaneye başlatırken okul başarısında bu kadar göze çarpan bir artış olabileceğini tahmin bile etmemiştim. Kurumunuzdaki tüm öğretmenlerin ve çalışanların ciddi ve bilinçli emek verdiği ortada. Çocuğumun kişisel özelliklerinin ve bilişsel kapasitesinin doğru gözlemlendiğini ve buna göre yaklaşım geliştirdiğinizi görmek beni mutlu etti. Çalışma sisteminiz, öğretim kalitesi ve eğitim anlayışınız gerçekten çok yararlı oldu. Çok teşekkür ediyorum.
Vesile CEBECİ ( Öğretmen )
     
Öğrencimizin bilgi dağarcığının gelişimi ve konsantrasyon süresinin artması bakımından faydalı olduğunu izledim. 4. sınıf öğrencisinin branş öğretmenleri ile eğitim alması olumlu. Test tekniği ve genel yetenek gelişimi yönünden özel çalışmaların performansını daha da yükselteceğini düşünüyorum.
Seda - Metin KURT ( M. Müşavir - Doktor )
     
sizin ilgi ve davranışlarınızdan memnunuz. Sizi tercih ediyor olmamızın sebebi de bu ilginizdir.
İlknur - Hakan BAŞDOĞAN ( Ev Hanımı - İşlemte A. )
     
Kızım severek geliyor dershanenize. Başarısının arttığına inanıyorum. İlgilerinden dolayı tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum.
Ayla - Güngör SAYGIN ( Ev Hanımı - Muhasebeci )
     
Özyüksel müdürü, öğretmenleri ve çalışanlarından şu ana kadar hiçbir memnuniyetsizliğimiz olmadı. Aksine oğlum Furkan' a duydukları sevgi, yakınlık ve vermiş oldukları derslerden son derece memnunuz.
Nesrin - Özkan DEMİRCAN ( Ev Hanımı - Tekniker )
     
Öncelikle verdiğiniz emekten dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Bir veli olarak çocuğumuzun başarısını görmekten çok mutlu oluyorum. Siz ve öğretmenlerimiz sayesinde kızımın ileride daha da başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca sizlerle el ele vererek vatanımıza, milletimize hayırlı ve başarılı bir birey yetiştirmek dileğiyle. Teşekkürler.
Türkan - Kadir ALPEROĞLU ( Ev Hanımı - Muhasebeci )
     
Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Çocuklarımıza dersleri, onları eğlendirerek anlattığınız için dershanenize severek geliyorlar. Bu başarılarında etkili oluyor. Ayrıca birebir ders aldıklarında kavrayamadıkları konuları tekrar ediyorlar. Konuların iyice pekişmesi sağlanıyor. Çocuklarımız başarılarının beraber çabalarımızla kat kat artmasını diliyorum.
Nevin - Numan VURAL ( Ev Hanımı - Serbest M. )
     
Gösterdiğiniz ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Kızım öğretmenlerini çok seviyor. Severek ve isteyerek derslere geliyor. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim.
Yeliz - Hüseyin DEMİRKOL ( Ev Hanımı - Serbest Meslek )
     
İlgi ve alakanız için teşekkür ediyoruz.
Neşe - Murat KAYURTAR ( Ev Hanımı - Serbest Meslek )
     
ÖZYÜKSEL ailesi içerisinde yer almaktan son derece memnunum. Kızımız Yeliz' de sizleri çok seviyor ve aranızda çok mutlu. Eşim ve benim için kızımızın mutluluğu onun başarısından çok daha önemli. Mutlu olduğu bir ortamda daha da başarılı olacağına inanıyoruz. Sabit derler dışında bireysellerin de ona çok şey kattığına inanıyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.
Sevilay - Kürşad ERİNÇ ( Eczacı - Doktor )
     
Tavsiye üzerine geldim dershanenize ve keşke daha önce bu adrese gelseydim dedim. İlginiz alakanız son derece güzel. Çok memnun oldum. Söyleyecek tek sözüm, bu şekilde bu ilkelerle başarınız her daim yüksek olur inşallah. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.
Nilüfer - Ali Rıza YILDIZ ( Muhasebeci - Serbest M. )
     
Özyüksel Dershanesi' ne İpek' e olan katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Özge - Adem AKTÜRK ( Doktor - Doktor )
     
Çocuklarımıza göstermiş olduğunuz özen ve sabır için teşekkürler.
Nesrin - Münir YÜKSEL ( Memur - Astsubay )
     
Dershanenizin Atakan' ın derslerini olumlu yönde ilerlettiğini düşünüyorum. Öğretmenlerimizin gayreti çok güzel. Başarı için çok çaba harcıyorlar. Sınavlardaki hatalarının en aza ineceğine inanıyorum.
Nilüfer - Bülent DEMİR ( Muhasebeci - Serbest M. )
     
Biz velilerin çocuklarımızla dersler konusunda yaşadığımız olumsuz bazı konuları önemseyip, çözüm noktasına getirip, çözdüğünüz için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızı bizden daha iyi tanıyorsunuz. İleride daha iyi bir konuma gelebilmesi için burada aldığı eğitim çok önemli. Berksu için bir takım şeyler ( çalışma alışkanlıkları, sorumluluk vb ) dershanenizde oluştu. Bu konudaki yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.
Dilay - Zafer ÜREK ( Ev Hanımı - Serbest M. )
     
Dershanenizin sunmuş olduğu eğitimden çok memnunuz. Öğrencideki eksiklikleri görüp, takip edip, bize geri bildirim yaparak, anne ve baba olarak daha bilinçli olmamızı sağlamanız da ayrıca çok etkileyici. Şu an ki uygulamalarınız mükemmel. Daha fazla isteğimiz olamayacak kadar iyi.
Özge - Nermi AYAYDIN ( Ev Hanımı - Serbest M. )
     
Her şey yolunda gidiyor. Dileğim Barkın' ın daha da fazla net çıkarması. Bütün öğretmenlerimizin emeğine sağlık. Tüm öğretmenlerinize ve çalışanlarınıza teşekkür ederim.
Seçil - Eray SEVİNÇ ( Ev Hanımı - Serbest M. )
     
kızıma gösterdiğiniz emek ve sevgiden dolayı size teşekkür ederim.
     
Dershenenize ikinci dönem katıldık. İlk defa dershane tecrübesi kazanıyor olmamıza rağmen sizlerden beklentimizin üstünde bir performans aldık. Bütün öğretmenlerinizin, öğrenciye karşı öğretme arzusuyla ve sevgiyle yaklaşımından memnun kaldık. Bir de lise kısmının olmaması dolayısıyla öğrenciye daha fazla vakit ayırmanız ve öğrencinin de sizlerden daha fazla faydalanması bizim için büyük bir avantaj. Başarılarınız devamını diliyorum. Seneye de görüşmek üzere.
Tülay - Naci KALYONCUOĞLU ( Ev Hanımı - Doktor )
     
Beste' nin velisi olarak sene başından beri yapılan çalışmalardan memnunuz. Beste' nin rahat bir çocuk olması sınavlardaki performansını etkiliyor. Elele verirsek bunu başarabileceğimizi biliyorum.
Hülya - İsmail GÜNDÜZALP ( Ev Hanımı - Çiftçi )
Diğer Sayfalar
 
Copyright © 2010 Özyüksel -Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu - Çorlu Butik Eğitim ÖzgülNET