Aktif Ziyaretçi 8
Bugün Tekil 26
Bugün Çoğul 31
Ayrıntı
Özyüksel -Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu - Çorlu Butik Eğitim : Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu
Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu

Sayın Velimiz,

hepimizin bildiği gibi başarılı bir geleceğin yolu iyi bir eğitimden geçer. Eğitimin geleceğimizi şekillendiren kısmı ise iyi bir lise eğitimi almak; sonrasında ise istediğimiz branşın eğitimini, istediğimiz yüksek öğrenim kurumunda görmektir. Bu gerçeği dikkate alarak iyi bir kursun eğitim hayatında öğrenci için ne denli önemli olduğunu anlayabiliriz.

Günümüzde farklı kursların ve farklı eğitim anlayışlarının seçenekleri arttırmış bulunması, siz velilerimizi iyi bir seçim yapmak için dikkatli olmaya zorlamaktadır. Biz sizin için bu işi biraz olsun kolaylaştırdık. Çorlu’ da ilk olarak uygulamaya koyduğumuz 8 kişilik sınıflarda “Okul Tabanlı Eğitim” anlayışımızla seçenekleri teke düşürdük. 

Okuma, anlama, yorumlama becerilerinin oldukça  etkili olduğu mevcut sınav sisteminde okulun getirecekleri ve götürecekleri göz ardı edilemez bir gerçektir. Çocuğunuzun başarısı, kendi belirlediği gerçekçi hedeflere ulaşmasında yardımcı olacaktır. Bu konuda yanınızda olmak adına öncelikle kendi bilgi birikimimize, dinamik öğretmen kadromuza, sonrasında da sizin ve çocuğunuzun heyecanına güveniyoruz.

İlköğretim öğrencilerinin tüm gereksinimlerini iyi bilen eğitim kadromuz, öğrencileri motive etmede öğrencilerin doğru ve planlı çalışması konusunda uzmandır.

Değişen sınav sistemi nedeniyle lise ve üniversite sınavlarına hazırlanmak için ara sınıflardan itibaren çalışma yapmak gereksinimi doğmuştur. Bu durumu göz önüne alan kurumumuz ara sınıftaki öğrencilerimizin eğitimine özel bir programla katkı sağlamaktadır. Klasik eğitim kurumlarından farklı olarak, akademik hazırlığın dışında, “Öğrenci Koçluğu” ile öğrencilerimizi psikolojik yönden de sınava hazırlamakta, kendilerini programlayabilen birer birey olarak yetiştirmekte yardımcı olmaktayız. Kurumumuz öğrencilerinin öncelikle okul başarısı artmaktadır ve bunun sonucu olarak sınav başarılarının da dikkati çekecek bir şekilde arttığı gözlemlenmektedir.

 Özyüksel, öğrencilerimizin gereksinim duyduğu her konuda eğitim olanaklarıyla hizmetinizde olmaktadır. Başta deneyimli ve nitelikli eğitim kadrosu, sınırsız birebir ders olanakları, rehberlik ve profesyonel öğrenci koçluğu çalışmaları, zengin yayın desteği, sekiz kişilik homojen sınıfları, psikolojik destek, sosyal ve kültürel etkinlikleriyle kurumumuz öğrencilerini hedeflerine ulaştırmayı amaç edinmiştir.
      
        Sayın Veli,

Eğitim kurumu seçiminde en doğru kararı vererek, en isabetli seçimi yapmanızı ümit ederiz. Her öğrencimizin ’Özel’ olduğu ve ‘Özel’ ilgi gördüğü eğitim kurumumuzda sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

 
Copyright © 2010 Özyüksel -Özyüksel Kişisel Gelişim Kursu - Çorlu Butik Eğitim ÖzgülNET